Pairings for Round 2. Peter Grey Tuesday Night Marathon

Bd#ResWhite#ResBlack
12 Josiah P Stearman (2305 1.0)33 Daniel McKellar (1820 1.0)
235 Gagik Babayan (1813 1.0)3 Derek O'Connor (2300 1.0)
34 Conrado Diaz (2293 1.0)41 Juan Cendejas (1741 1.0)
46 Keith Vickers (2200 1.0)38 Richard Her Newey (1755 1.0)
537 Kevin Yanofsky (1771 1.0)7 Russell Wong (2200 1.0)
642 Samuel Stolpe (1706 1.0)9 Michael S Walder (2147 1.0)
711 Aleksandr Ivanov (2124 1.0)43 Jacob Crofts (1692 1.0)
845 Peter Sherwood (1659 1.0)12 Joseph Tracy (2106 1.0)
946 Willie Campers Jr (1651 1.0)15 Ashik Uzzaman (2036 1.0)
1019 Michael K Lum (1981 1.0)52 James Cohee (1604 1.0)
1150 Richard Hack (1608 1.0)20 Guy Argo (1969 1.0)
1253 Nick Casares Jr (1600 1.0)22 Greg Sarafian (1952 1.0)
1323 Sergey Khristoforov (1940 1.0)62 Michael D Abraham (1535 1.0)
1474 Erkhe Erdenebileg (1421 1.0)26 Michael Anderson (1908 1.0)
1527 Kristian Clemens (1902 1.0)67 Jerry D Morgan (1501 1.0)
16103 Bryant Alan Chen (unr. 1.0)28 Mingson Chen (1900 1.0)
1729 Ethan Boldi (1872 1.0)69 Martin Marquez (1475 1.0)
1832 Kevin W Kuczek (1826 1.0)98 Julian McLain (unr. 1.0)
195 Romulo C Fuentes (2203 0.5)87 Barry Capdeville (1264 1.0)
2010 Demetrius Goins (2144 0.5)39 Andrew Handler (1750 0.5)
2140 Jerry L Mays (1741 0.5)13 Steven Gaffagan (2090 0.5)
2218 James E Jones (2000 0.5)51 Charles Dupree (1605 0.5)
2324 Adrian Kondakov (1924 0.5)65 Brendan Macintyre (1519 0.5)
2430 Christian Jensen (1844 0.5)84 Frank Revi (1306 0.5)
2534 Robert Drane (1817 0.5)85 Elena Kondakova (1295 0.5)
2636 Cailen Melville (1772 0.5)90 Robert H Frank (1243 0.5)
278 Igor Traub (2163 0.0)91 Tyrone C Poblete (1154 0.5)
2848 Drew Tuck (1624 0.0)77 David R Olson (1400 0.0)
2955 Bruce Ricard (1593 0.0)78 Charles James (1382 0.0)
3079 Charles Cunningham (1377 0.0)56 Albert Starr (1570 0.0)
3157 John Chan (1564 0.0)80 Maung Nyunt Than (1355 0.0)
3281 Michael Alan Baer (1354 0.0)58 Ting Liang (1559 0.0)
3359 Jerry Simpkins (1553 0.0)82 Marty J Valente (1311 0.0)
3483 Julian Torres (1311 0.0)60 Ahyan Zaman (1542 0.0)
3561 Ezra Paul Chambers (1541 0.0)86 Renate Otterbach (1264 0.0)
3663 Stephen Ka Touset (1535 0.0)88 Nicholas Boldi (1250 0.0)
3789 Keith K Howell (1247 0.0)64 Erika Malykin (1534 0.0)
3866 Sam Greene (1507 0.0)92 Jonathan Baterdene (1152 0.0)
3968 Joshua Mines (1499 0.0)93 Nicole Scalese (1126 0.0)
4070 Benjamin M White (1470 0.0)95 James Badgett Jr (918 0.0)
4194 Jackie Cowgill (925 0.0)71 Durgashankar Giridharan (1469 0.0)
4272 Tavis Lee Bennett (1460 0.0)100 Cecilia Yu (unr. 0.0)
4396 Timothy Bayaraa (782 0.0)73 Terrance Robertson (1433 0.0)
4475 Tergelsar Enkh (1404 0.0)102 Nick Klavert Carrel (unr. 0.0)
45101 Stephen Schneider (unr. 0.0)76 Michael Hilliard (1400 0.0)
 971 Kate Canessa (104 0.0)  BYE
 440 Lane Aus Erickson (1689 0.5)  BYE
 49½ David Rakonitz (1623 1.0)  BYE
 47½ Asher Eastham (1627 0.5)  BYE
 540 Cesar Tamondong (1600 0.0)  BYE
 14½ Larry Snyder (2074 0.0)  BYE
 99½ Joel Beatty (unr. 0.0)  BYE
 31½ Scott E Poling (1837 1.0)  BYE
 210 Glenn Buyo (1963 1.0)  BYE
 1½ Elliott C Winslow (2321 1.0)  BYE
 16½ Steven Krasnov (2028 0.0)  BYE
 17½ Michael Askin (2026 1.0)  BYE
 25½ Joel Marcus (1912 0.5)  BYE